סוכנות ריגו מרקטינג
נעים להכיר

ריו מרקטינג

אז מי אנחנו?

שמנו בישראל (ובעולם!)
הוא חברת ReGo, ואנחנו עוסקים בקידום אתרים אורגני ובשיווק דיגיטלי. בצוות שלנו תמצאו אנשי SEO מוכשרים, כותבי תוכן יצירתיים, מנהלים וגם מפלצת אחת. מפלצת?! כן! קוראים לה ריגו, והיא הסיבה לכך שכולנו כאן היום.

הסיפור מתחיל לפני 13 שנים, כשעידן בן אור יצא למסע במדינת גוגלה.

קרה מקרה, והוא נכנס בשוגג למערה של המפלצת הכחולה. ריגו, שבסתר ליבה חשקה להגיע לארץ בני האדם, החליטה להסתתר בתיק של עידן, ולו כדי להגיע לארץ הנחשקת. כדי לא להלאות אתכם, נקצר ונספר שעידן מצא את ריגו מסתתרת בתיק שלו, נבהל (איך אפשר שלא?!), ורצה להזעיק עזרה. רגע לפני שהוא התקשר למשטרת המפלצות, ריגו ביקשה לפצוח במשא ומתן: “תשאיר אותי איתך ואלמד אותך את אחד הסודות השמורים ביותר במדינת גוגלה, SEO”, היא הציעה.

 כיום, החברה מונה כמה וכמה עובדים, ולמרות שמשרדי החברה ממוקמים בבאר שבע, יש לא מעט עובדים שמתגוררים באזורים שונים בארץ (וכן, גם בעולם!). אנחנו עובדים עם לקוחות בתחומים שונים, כמו חברות סלולר, עורכי דין, מוסדות אקדמאיים, עולם ההייטק, אתרי חדשות, קמעונאות ועוד, כך שיש לנו ניסיון בקידום אתרים במגוון רחב של תחומים.

קידום אתרים הוא תהליך שכולל לא מעט שלבים, ולכן אנחנו עובדים עם כל אנשי המפתח הרלוונטיים כדי שנוכל להוביל את האתר שלכם למיקומים הראשונים בגוגל.

מעוניינים לשמוע יותר על תהליך על הקידום?

אל תהססו ליצור איתנו קשר!

ריגו

הכירו אותנו

עידן בן אור

עידן בן אור, מנכ"ל

גל רביבו

גל רביבו, סמנכ"ל

עדן אלגבסי

עדן אלגבסי, seo senior

דפנה שלימלך

דפנה אלימלך - מנהלת מחלקת SEO

אדווה סיטבון

אדווה סיטבון, seo junior

הלקוחות שלנו

voice center
יוהווו
קניוני עופר
גווד סטאף
פריטי בלרינס
אייקאונט
מגה ספורט
סאן קאר
צ'יפסט
איל מקיאג
lawtip
רונלייט
כיפה
קליק איז
לייביש
homework
המרכז למטייל תאילנד
גרפוס
תותי

בואו נדבר

האתר שלכם צריך קידום?

השאירו פרטים ונשמח להראות לכם
את הכישורים המפלצתיים שלנו