Rego
כניסת לקוחות
דף הבית » ייעוץ לאתרי Ecommerce

ייעוץ לאתרי Ecommerce

מוכרים באינטרנט? לא משנה עם איזו פלטפורמה אתם עובדים - כדאי שתהיו נוכחים ברשת. לאתרי איקומרס יש את המאפיינים הייחודיים שלהם ואתגרים משמעותיים בקידום האתר בערוצים השונים - במיוחד בנישות שבהם מתחרים ברשתות ענק עם תקציבי שיווק אגרסיביים ואלפי מוצרים. איך עושים את זה? תוקפים את קהל היעד הממוקד והאידאלי שלכם מכל הכיוונים בתיאום מושלם, וטוב יותר מהמתחרים. כן, אפשר לעשות את זה גם בתקציב מוגבל - ובשביל זה אנחנו כאן.  

חוויית הגלישה בחנות

איך הופכים אחוז גבוה ככל הניתן של גולשים לקונים באתר? זו שאלה שרק ניסיון של שנים יכול לתרגם אותה לשיפורים בפועל. נגישות האתר מבחינה חוקית, מיקומי הכפתורים, אפיון תהליך הרכישה והמעבר בין עמודים, התוכן המומלץ והמסרים בכל מקום באתר… תכנון נכון של חוויית המשתמש יכולה להגדיל את שיעור ההמרות מ 3% ל 40%. תאמינו - אנחנו אומרים מניסיון

block_img

עיצוב החנות

כמו שאנחנו לא נהנים להיכנס לחנות מבולגנת, כך אנחנו כגולשים לא אוהבים להיכנס לאתר שהגימור העיצובי בו לא 100%. זה מתחיל בהיררכיית הכותרות, הצבעים, הפונטים ונגמר בשפה גרפית אחידה ברמה הגבוהה ביותר שתדבר באותה שפה ובאותו סגנון עם המיצוב והתדמית של העסק שלכם.

block_img

איכות התוכן באתר

יצא לכם פעם לזהות שגיאות כתיב, טקסטים שבורים, עמודים ריקים או תוכן פשוט מיותר? גם אם לא זיהיתם, ייתכן שנתקלתם וזה השפיע על נטיית הרכישה שלכם באופן לא מודע. התוכן הוא המלך וכך אנחנו מתייחסות אליו. כל תוכן שהלקוח נתקל בו באתר צריך להיות איכותי, ממוקד ועם מטרה מסויימת - זה מה שיהפוך את החנות למאורגנת ומוכנה למכירות.

block_img

סמכות האתר

בניית סמכות לאתר היא תורה שלמה בפני עצמה, שהרעיון המרכזי מאחוריה אומר שכאשר האתר סמכותי, גם הגולש וגם גוגל נותנים בו אמון גדול יותר. זה מתחיל מאבטחת האתר והנראות שלו, התשתית הטכנית, הביקורות בגוגל, התכנים המתפרסמים על המותג ברחבי הרשת וממשיך אל איכות הקישורים החיצוניים

block_img

האסטרטגיה השיווקית וערוצי הפרסום

על פי מחקרים מהשנים האחרונות, אדם נחשף ביום ליותר מ 7500 מסרים שיווקיים ביום אחד! למה שהוא ייכנס דווקא למודעה שלכם או דווקא לתוצאה שלכם בגוגל? כמה ניוזלטרים כדאי לשלוח ואיך נכון להשתמש ב data על גולשים קיימים? המסרים, הקהל, סוגי ההמרות שתרצו יקבל - ייקבעו במשותף וייושמו בצורה המושלמת

block_img

מי שמפרסם לבד מת לבד

שיווק שותפים ומשפיענים הפך לאחד הכלים המשמעותיים לשיווק ברשת. אנחנו פועלים בערוצים האלו ומגייסים את השותפים הטובים ביותר התואמים את קהל היעד, שיביאו את התוצאות הטובות ביותר בתנאים האידאלים עבורכם. כמובן שאנחנו גם דואגים למדוד את הכל כדי להמשיך ולהשתפר בבחירות שלנו :)

block_img

רמת המקצועיות בניהול הקמפיינים הממומנים

איתנו, האיזון וחלוקת התקציב בין ערוצי השיווק השונים תהיה מדויקת וקולעת. אנחנו מכירים את כל הכלים ועובדים איתם ברמה הגבוהה ביותר תור ניטור ובקרה של ההוצאות וההכנסות מכל ערוץ ואופטמיזציה ברמה היומית.

block_img

מוכנים להתקדם UP?

שירותי SEO

קידום ממומן

ניהול אסטרטגיה שיווקית

קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים, ננתח יחד את האתר ונבנה הצעת מחיר המותאמת לצרכים ולתקציב שלכם :)