Rego
כניסת לקוחות
דף הבית » איך זה עובד

איך זה עובד

עולם השיווק הדיגיטלי כל כך מבלבל עד שלפעמים לא ברור על מה אנחנו משלמים, איך עובד התהליך ומה אנחנו אמורים לקבל בסופו. אנחנו ב-ReGo מאמינים בשקיפות מלאה של התהליך ובניהול לוחות הזמנים מסודרים לכל שלב. עם תחילת העבודה המשותפת, נגדיר את היעדים לטווח הקצר ולטווח הארוך, יוצמד אליכם מנהל פרויקט SEO שילווה אתכם ויהיה זמין עבורכם ת-מ-י-ד. הוא יהיה גם זה שיבצע את כל המשימות הטכניות בפועל. אותו תלווה מנהלת מחלקת SEO שהיא בעלת ניסיון רב יותר בניהול פרויקטים. בכל חודש יועברו אליכם דו"חות מפורטים הכוללים פירוט לפעולות שבוצעו, התוצאות האורגניות (תנועה, מיקומי ביטויים, קישורים חיצוניים) והתוכנית לחודש הבא. אם תהיתם מהם השלבים לקידום אורגני כאשר אנחנו מקבלים פרויקט חדש, אז הנה הם לפניכם:

מחקר מילים

בתהליך מדויק הכולל שימוש בכלים מתקדמים כמו keyword tool, hrefs ו-majestic, אנחנו מנתחים ומסווגים את הביטויים שחשובים לעסק ושאיתם נרצה להתקדם בדירוגים בגוגל.

בחירת הביטויים כוללת ביטויים עם כוונת רכישה שבסבירות גבוהה ימירו במקומות הראשונים, ביטויי זנב ארוך הכוללים נפחי חיפושים נמוכים יותר ומהווים "נישות", וכן ביטויי מפתח שהתחרות עליהם גבוהה הם המומחיות שלנו :)

קרא עוד
block_img

מחקר מתחרים

כדי לדעת איך לנצח אותם, צריך להכיר אותם יותר טוב מעצמם! בשלב זה אנחנו מנתחים את החולשות והחוזקות של המתחרים הקיימים במוצרים תחליפיים ומשלימים, כולל ניתוח הביטויים שלהם, הסמכות של האתר והקישוריות שלו.

שלב זה הוא שלב הכרחי לקביעת האסטרטגיה השיווקית בדיגיטל ובכלל. אנחנו נייעץ כיצד ליצור בידול אמיתי שיבוא לידי ביטוי באתר כיתרון משמעותי על פני המתחרים, וננצל את הידע לגבי אותם מתחרים כדי לרתום את גוגל לצד שלנו עם Key Actions שיזיזו את המחט :)

קרא עוד
block_img

אופטימיזציה ON SITE ראשונית

גוגל מזהה אתרים "חולים" ומעניש אותם בדירוגים נמוכים. גם אם האתר חדש ומעוצב, יש בעיות טכניות רבות שתפקידנו לזהות ולסייע לכם בפתרונן. ותאמינו לנו - התוצאות לא יאחרו לבוא!

שיפור זמני טעינה, זיהוי שגיאות קוד, היררכיית כותרות נכונה, טיוב הקבצים באתר, ביטול או איחוד תוכן כפול, טיפול בקישורים שבורים, ביטול תוצאות מיותרות - אלו הם רק חלק קטן מהניתוח המעמיק שאנחנו עושים לכל השגיאות והבעיות באתר. תוכלו לקרוא לזה "טיפול 10,000" או "ניתוח לב פתוח".

קרא עוד
block_img

מוכנים להתקדם UP?

קישורים חיצוניים ומאמרים פנימיים בלבד

שירות SEO מלא

שירות SEO וקידום ממומן

קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים, ננתח יחד את האתר ונבנה הצעת מחיר המותאמת לצרכים ולתקציב שלכם :)

חיזוק הסמכות של האתר והתוכן

אנחנו נהפוך את האתר שלכם למותג מנצח ברשת עם מומחיות וסמכות בענף שבו אתם נמצאים. גוגל מעריך את הסמכות ומקדם את האתרים הסמכותיים.

בניית מותג ברשת זה לא רק כתבות ב-YNET בעלויות של אלפי ועשרות אלפי שקלים. עם תוכן איכותי שמאופיין וכתוב בצורה מדויקת, טייטלים ודסקריפשנים שמוצגים לגולש, פרופיל קישורים מסודר וסכמות נכונות אשר מופיעות בתוצאות החיפוש - אפשר לעשות זאת בעצמכם!

קרא עוד
block_img

קידום הביטויים החשובים ב 1000 קמ"ש

בכל חודש נתקדם עם מספר ביטויים חשובים באמצעות פעולות ושיפורים שנבצע באתר, בחשיבה משותפת ובשיתוף פעולה מלא.

נפעל לשיפור התוכן והכותרות בעמוד, הוספת סכמות, החלפת תפריטים, התאמות למסכים, הוספת קישורים, טיפול בשגיאות שוטפות ועוד, בחוכמה ובהתמדה עד שנגיע איתם למקום הראשון (וגם אחרי).

קרא עוד
block_img

בואו נבדוק לך את הדומיין

הזינו את הלינק לאתר שלכם וקבלו ניתוח איכותי ומקיף וכן המלצות לקידום האתר, ללא עלות

rego_logo

עדכוני תוכן שוטפים

כשהעסק מתפתח ומצליח, קשה להגיע למשימות השוטפות, שהן לרוב הכי חשובות כדי לקדם את האתר שלכם. אחרי שנגבש אסטרטגית תוכן חכמה שתענה על המטרות העסקיות שלכם, ניצור לכם תכנים עם ערך לגולשים שיטיסו את האתר שלכם במעלה הדירוגים.

מחלקת התוכן שלנו מכירה לעומק, לרוחב ולאורך את כל הלקוחות שלנו: את המוצרים שלהם, הבעיות שהם פותרים, הבידול שלהם, היתרונות והחסרונות על פני המתחרים, והכי חשוב - מה אנשים מחפשים :) במחקר מעמיק אנחנו מגלים מה התוכן שגולשים מחפשים ושיכול להכניס לאתר טראפיק והמרות - ודואגים שהוא יהיה המאמר הכי טוב שגוגל הכיר עד היום.

קרא עוד
block_img

קישורים חיצוניים

הקישורים הפנימיים והחיצוניים הם אחת מהדרכים להוכיח לגוגל את הסמכות שלנו, אבל צריך לזכור שלא כל קישור הוא קישור טוב. אנחנו מפצחים את הקישורים שבאמת יסייעו לאתר שלכם להתקדם - ודואגים שהם יתבצעו.

אצלנו כל קישור הוא פנינה. אין קישורי סתם ואין קישורי ספאם. כל קישור ייחודי שהאתר שלכם יקבל, יוצא מתוך מאמר רלוונטי ובעל ערך מאתר סמכותי עם תנועה רבה בתחום הרלוונטי לעסק שלכם. עם כלים מתקדמים ננתח את השפעת הקישורים כדי להמשיך ולשפר את הסמכות של האתר.

קרא עוד
block_img

ומה עוד?

צריך לזכור שגוגל לא בוחן רק את התוכן בעמוד אלא מסתכל על האתר מנקודת מבטו של הגולש הפשוט חווית הגלישה באתר עיצוב האתר, והפונקציונליות שלו במסכים השונים הם עוד משהו שאנחנו מנתחים ומסייעים בו, כדי שאתם תוכלו להגשים !את המטרות העסקיות שלכם.
מפות חום
קידום ברשתות החברתיות
גוגל שופינג
UI/UX
Outbrain
אפיון אתרים
מומחיות בחנויות E COMMERCE